Kulisy produkcji Metro Exodus

13.02.2019 Jeżeli ciekawi was proces powstawania Metro Exodus, zapraszamy do obejrzenia następujących wideo! Materiały nakręcono w Kijowie i na Malcie czyli miejscach, gdzie swoje siedziby ma kończące prace nad Metro Exodus studio 4A Games. Metro Exodus ukaże się na rynku na Xbox One, PlayStation 4 i PC już 15 lutego, a jej polskim dystrybutorem jest partner Koch Media – Wydawnictwo Techland.

W materiale znalazły się wywiady z kluczowymi osobami w 4A Games oraz archiwalne, dotychczas nigdzie niepublikowane fragmenty filmów oraz zdjęcia, ukazujące 5-letni proces powstawania Metro Exodus. Fani będą mogli prześledzić od kuchni produkcję najambitniejszego projektu w historii firmy – poczynając od fazy wczesnego planowania aż po końcowe szlify.

W pierwszym odcinku poznajemy zespół Spartan, którzy założyli 4A Games mając w głowach jeden cel – by ożywić prozę Dmitrija Głuchowskiego za pomocą gier.Drugie wideo zawiera dotychczas niepublikowane materiały oraz rozmowy z twórcami, a gracze mogą prześledzić 5-letni proces tworzenia najambitniejszej produkcji w historii studia – od momentu powstania wczesnych konceptów aż po ostatnie szlify, które mają miejsce tuż przed zaplanowaną na 15 lutego premierą.

W drugim odcinku dowiemy się również więcej o silniku 4A Engine – własnej technologii studia, napędzającej Metro Exodus, oraz ​niezwykłym przywiązaniu do detali podczas tworzenia uzbrojenia dostępnego w grze.W trzecim odcinku członkowie 4A odnoszą się do swoich doświadczeń związanych z łączeniem wszystkich składowych części Metro Exodus w jedną wielką całość. Opowiadają, jak wygląda koleżeństwo zespołu podczas trwania tak wielkiego projektu.

Usłyszymy też dyrektora kreatywnego Andrewa ‚Profa’ Prochorowa, mówiącego z dumą o jego „Spartanach”, którzy pracowali nad ukończeniem gry w czasie, gdy on powracał do zdrowia. Doznał udary podczas ostatnich miesięcy rozwoju projektu.KOMENTARZE:

Dodaj komentarz