Główna FORUM Wasza twórczość Poliseja (zapowiedź).

Temat zawiera 1 odpowiedź, i ma 2 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  Mont real man 3 lat, 10 miesięcy temu.

Oglądasz 2 wpisy - 1 z 2 (wszystkich: 2)
 • Autor
  Wpisy
 • #5216

  italianiec
  Uczestnik

  Poliseja
  Zapowiedź.
  „Rok 2013 spowił mapę świata w ogniu rozbłysków atomowych. Największe państwa świata, ówczesne imperia, ich sojusznicy oraz wrogowie zostali starci z powierzchni ziemi.
  Ci którzy przeżyli ten dzień, nazywają go dniem zagłady, ostatecznym rozliczeniem – każdy ma swoją, osobistą nazwę. W zależności od jego wierzeń i przekonań.
  W ruinach dawnej stolicy Wielkopolski, w Poznaniu przetrwali tylko najsilniejsi i ci którzy zdołali uciec przed atomowym ogniem i promieniowaniem głęboko pod ziemię do dawnych, niemalże dwu wiecznych fortyfikacji wojskowych. Tam, narodziło się ich nowe życie, a raczej jego próba.
  Niedostatek, głód, choroby i krwiożercze mutanty nie są jedynym problemem mieszkańców Poznania. Z daleka, z nieznanego miejsca przybywają Dzieci Nocy, religijni fanatycy którzy chcą kształtować nowy, radioaktywny świat według własnych zasad.Na przeciw nim, wychodzi grupa Szperaczy, wojowników, łowców potworów. Motywowani chęcią zemsty rozpoczynają poszukiwania które okażą się nie łatwą podróżą po Polsce, a to co odkryją zupełnie ich zaskoczy i zmieni ich postrzeganie świata.”
  Miejsca akcji: Bydgoszcz, Grudziądz, Malbork, Pałuki, Poznań.
  Na facebookowej grupie „Uniwersum Metro 2033” , niedawno temu opublikowałem jeden z fragmentów opowieści. Wkrótce pojawią się tam kolejne fragmenty z mojej twórczości.
  Pozdrawiam.

  • Ten temat został zmodyfikowany 3 lat, 11 miesięcy temu przez  italianiec. Powód: Kilka błędów./
  • This topic was modified 3 lat, 11 miesięcy temu by  italianiec.
  #5222

  Mont real man
  Uczestnik

  Może, można by coś przekleić tutaj, nie chce mi się szukać po całym Fejsie?

Oglądasz 2 wpisy - 1 z 2 (wszystkich: 2)

Forum ‘Wasza twórczość’ jest zamknięte dla nowych tematów i odpowiedzi.