• Tytuł: Szepty zgładzonych
  • Autor: Polscy fani
  • Język oryginału: polski
  • Liczba stron: 224
  • ISBN: 978-83-63944-91-9
  • Data wydania: 08-04-2015

Polscy fani

Szepty zgładzonych


Szepty zgładzonych to zbiór opowiadań polskich fanów Uniwersum Metro 2033, inspirowanych postapokaliptycznym światem wykreowanym przez Dmitrija Glukhovsky’ego. Tworzy go trzynaście tekstów nagrodzonych w konkursie zorganizowanym przez wydawnictwo Insignis i portal metro2033.pl. Jury konkursowe stanowiła cała społeczność portalu oraz członkowie redakcji serii Uniwersum Metro 2033.

Szepty zgładzonych to wyjątkowa antologia amatorskiej twórczości miłośników postapokalipsy. Napisane i zarazem wybrane przez fanów opowiadania są głosem przedstawicieli licznej fanowskiej społeczności, emanacją tego, co w wyobraźni czytelników wzbudzają Dmitry Glukhovsky i piszący dla niego autorzy. Fanowską twórczość po raz pierwszy wydajemy drukiem, i to w takim samym, bestsellerowym nakładzie jak regularne tomy serii Uniwersum Metro 2033.

Bezpłatny dodatek do Ciemnych tuneli Siergieja Antonowa!

OPINIE CZYTELNIKÓW:

02.09.2018

W blasku ognia nie był najlepszym początkiem, jednak drugi zbiór opowiadań polskich fanów wypada dużo lepiej. Tym razem większość historii dzieje się w Polsce, ale autorzy zabierają nas także na Ukrainę, Słowację i Węgry. Nowe lokacje i ciekawe postacie dają tej serii powiew świeżego powietrza, który przydałby się dużo wcześniej. Polecam.

Snaut

Musisz się zalogować aby móc dodać opinie.