18 / 02 / 2018
Wydawnictwo Insignis
Otwórz player w nowym oknie
Za horyzont - Andriej Diakow
2013-1024

Falkon 2013, 8–11 listopada, Lublin

Falkon 2013, 8–11 listopada, Lublin

Zapraszamy wszystkich czytelników książek z serii Uniwersum Metro 2033 na Festiwal Fantastyki Falkon 2013. Nasz stragan będzie czynny przez wszystkie cztery festiwalowe dni.

W Postapo Café napijecie się herbaty z WOGN-u, rozegracie turniej w planszówkę Metro 2033, zagracie w Metro Last Light…

Na naszym straganie kupicie książki Wydawnictwa Insignis z dziesięciozłotowym rabatem oraz – Uwaga! Uwaga! To absolutna nowość! – kultowe gadżety ze znakiem Uniwersum Metro 2033, takie jak: kubki, zapalniczki, koszulki oraz premierowo postapokaliptyczny kalendarz na rok 2014.

Kulminacja atrakcji nastąpi w sobotę i niedzielę (9–10 listopada), kiedy to przybędzie z karawaną w pełnym umundurowaniu i uzbrojeniu czterech stalkerów. Stoisko wzbogaci diorama obrazująca tunel metra, na tle której będziecie mogli pozować w profesjonalnym stroju stalkera z kałachem w ręku. Zdjęcia zrobi nasz fotograf.

W sobotę i niedzielę gościć będą również pp. Paweł Podmiotko (tłumacz) oraz Piotr Mocniak (redaktor). Będziecie mogli z nimi porozmawiać na tematy związane z ich warsztatem pracy; na pewno zechcą też udzielić rad początkującym pisarzom.

Jak sami widzicie, atrakcji będzie co niemiara. Wszyscy, którym bliska jest tematyka postapokaliptyczna – obecność na Falkonie obowiązkowa. Do zobaczenia!

 

Gadżety, które będziemy można kupić na naszym straganie:

kubekKubek (25 zł)

zapalniczkaZapalniczka (20 zł)

kalendarzKalendarz (25 zł). Książkowy kalendarz na rok 2014 utrzymany w stylistyce książek Uniwersum Metro 2033. Jedna strona na jeden dzień, całość 384 strony.

koszulkaKoszulka (35 zł).

Powrót do listy
do góry Insignis
ZAMKNIJ
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeśli nie zgadzasz się na ich zapisywanie na Twoim urządzeniu, zmień ustawienia przeglądarki. Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie plików cookies.