21 / 02 / 2018
Wydawnictwo Insignis
Otwórz player w nowym oknie
Wieża - Robert J. Szmidt
2016-0520

„Wieża” – kontynuacja bestselerowej „Otchłani” – już w księgarniach.

Robert Szmidt – Uniwersum Metro 2033 „Wieża” – kontynuacja bestselerowej „Otchłani” – już w księgarniach.  Dzisiaj też premiera teledysku do utworu „Pociąg do piekła bram” zespołu Lux perpetua,

Zanurz się w okrutny postapokaliptyczny świat – normalne życie jest tu niewyobrażalnym koszmarem, a historie ludzi wybijających się ponad przeciętność napawają czystym przerażeniem. Wyrusz z Iskrą i Nauczycielem w najmroczniejsze, skrywające wiele tajemnic rejony Wrocławia roku 2033. Podziemne arterie tego miasta to miejsce, w którym śmierć wcale nie wydaje się najgorszym możliwym losem; przekonają się o tym na własnej skórze bohaterowie Wieży.

Stworzona przez Dmitrija Głuchowskiego wizja świta po globalnej zagładzie nuklearnej zachwyciła miliony czytelników na całym świecie i zinspirowała wielu pisarzy, którzy dołączyli do Uniwersum Metra 2033 tworząc własne powieści.

Świat po końcu świata Głuchowskiego zainspirował również warszawski zespół metalowy Lux Perpetua. Stworzyli oni utwór „Pociąg do piekła bram”, do którego Wydawnictwo Insignis Media wyprodukowało teledysk promujący najnowszą część Uniwersum Metro 2033.

Powrót do listy
do góry Insignis
ZAMKNIJ
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeśli nie zgadzasz się na ich zapisywanie na Twoim urządzeniu, zmień ustawienia przeglądarki. Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie plików cookies.