19 / 03 / 2018
Wydawnictwo Insignis
Otwórz player w nowym oknie
W mrok - Andriej Diakow
2012-1206

Ostatni fragment książki „W mrok” Andrieja Diakowa.

Ostatni fragment książki „W mrok” Andrieja Diakowa.

Upłynął miesiąc od premiery książki „W mrok” i najwyższy czas na publikację ostatniego fragmentu książki w niezapomnianej interpretacji Krzysztofa Gosztyły. Zachęcamy wszystkich do przeczytania i wysłuchania tego fragmentu, szczególnie zaś tych, którzy jeszcze nie znają mrocznych tajemnic petersburskiego metra, gdzie schroniła się ludzka społeczność po końcu świata. Przypominamy, że książki Andrieja Diakowa „W mrok” i „Do światła” ukazały się w ramach projektu Uniwersum Metro 2033, zapoczątkowanym przez wielki międzynarodowy bestseller Dmitrija Glukhovsky’ego. „Metro 2033”, wydane w Polsce po raz pierwszy w roku 2007, doczekało się już nakładu przekraczającego 70 000 egzemplarzy. W związku z tym Wydawnictwo Insignis 28 listopada wydało specjalną wersję książki w limitowanej liczbie 3000 egz. w oprawie twardej. Wspaniały pomysł na prezent Gwiazdkowy, dla wszytskich, których chcielibyście wtajemniczyć w świat Metra 2033. 

Przez ostatni miesiąc wiele się działo w polskim Uniwersum Metro 2033. Gościliśmy w Polsce Andrieja Diakowa, autora trylogii: „Do światła”, „W mrok” i niewydanej jeszcze w Polsce książki, który jeden dzień spędził w Warszawie, udzielając licznych wywiadów dla prasy, radia i telewizji, a kolejny w Lublinie – na festiwalu Falkon 2012. Na Falkonie po raz pierwszy polskie Uniwersum Metro 2033 przeniosło się z wirtualnego świata w rzeczywisty i w zaaranżowanej w stylu postapoakliptycznym kawiarence czytelnicy mogli spotać się z autorem najnowszej książki oraz z ekipą wydawnictwa, która przygotowuje Uniwersum Metro 2033.

To nie koniec niespodzianek… Już w przyszłym tygodniu, w środę, zapowiemy kolejny tytuł, który ukaże się w Polsce w ramach projektu Dmitrija Glukhovsky’ego już w roku 2013.

Powrót do listy
do góry Insignis
ZAMKNIJ
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeśli nie zgadzasz się na ich zapisywanie na Twoim urządzeniu, zmień ustawienia przeglądarki. Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie plików cookies.