19 / 01 / 2018
Wydawnictwo Insignis
Otwórz player w nowym oknie
Krucjata dzieci - Tullio Avoledo

Sakwan

Najwyżej oceniane prace

Teksty
Grafiki

Profil użytkownika

Tekstów: 1 | Grafik: 8
2014-0105

Dziedzictwo przodków - przedsprzedaż i data premiery!

Dziedzictwo przodków - przedsprzedaż i data premiery! Na stronie Empik.com możemy już zamawiać Dziedzictwo przodków. Tym razem przenosimy się do Königsberga, który nam lepiej znany jest jako Królewiec, zaś rosjanom - Kaliningrad. W 1945 roku Armia Czerwona, pod długotrwałym oblężeniu, odbiła miast z rąk Niemców. Choć minęły już dekady od tamtych dramatycznych wydarzeń, są tacy, którym nie daje spokoju straszne dziedzictwo przodków. I w imię tego dziedzictwa są gotowi zabijać. Zabijać i umierać.

Będą Niemcy, będą Rosjanie, będzie wojna, będzie postapo. Ostatnio tak bardzo ekscytowałem się podczas premiery Pitera. Obym się nie zawiódł.

Niecierpliwi mogą już zamówić książkę za niecałe 31zł, która będzie do odebrania w połowie lutego. Premiera według Empika będzie miała miejsce 19 lutego bieżącego roku.

Źródło: Empik.com
Powrót do listy
do góry Insignis
ZAMKNIJ
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeśli nie zgadzasz się na ich zapisywanie na Twoim urządzeniu, zmień ustawienia przeglądarki. Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie plików cookies.