19 / 01 / 2018
Wydawnictwo Insignis
Otwórz player w nowym oknie
Krucjata dzieci - Tullio Avoledo

Hermetyczny

Najwyżej oceniane prace

Teksty

Profil użytkownika

Tekstów: 1 | Grafik: 0
2013-1028

Ślepa Plama

Ślepa Plama Wiele osób oczekiwało, aż książki z uniwersum S.T.A.L.K.E.R.'a ukażą się w Polsce. Skutkami tych oczekiwań była jak dotąd książka Michała Gołkowskiego pt. "Ołowiany Świt". Jest to jednak dopiero początek wkraczania do Zony...

8 listopada ma się odbyć polska premiera, przybywającej zza granicy książki pt. "Ślepa Plama"!
Ślepy jest chyba jednym z najbardziej pechowych stalkerów. A jednak to właśnie jemu zaproponowano, by został przewodnikiem wybitnego uczonego Dietricha van de Meera.

Dietrich nie płaci nazbyt hojnie i porywa się na niemalże samobójcze ryzyko – ale Ślepy, szczerze mówiąc, nie za bardzo ma w czym przebierać.

Wkrótce tej dość dziwnej drużynie przychodzi się zetknąć z cokolwiek nietypowym problemem – zbadaniem sprawy tajemniczych zniknięć stalkerów, wciąż ginących w jednym i tym samym sektorze Zony. Co takiego im się przydarzyło? Jaki spotkał ich los? Tego nie wie nikt.

Jedynym tropem Ślepego i Dietricha są pijackie opowieści byłego stalkera, przysięgającego na wszystkie świętości, że to właśnie tam znajdują się szczególnie bogate pola


Jeśli wierzyć opiniom, jest na co liczyć. Czy jesteście gotowi po raz kolejny wkroczyć do Zony?

Źródło: http://www.fabrycznazona.pl/
Powrót do listy
do góry Insignis
ZAMKNIJ
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeśli nie zgadzasz się na ich zapisywanie na Twoim urządzeniu, zmień ustawienia przeglądarki. Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie plików cookies.