19 / 01 / 2018
Wydawnictwo Insignis
Otwórz player w nowym oknie
Krucjata dzieci - Tullio Avoledo

Profil użytkownika

Tekstów: 0 | Grafik: 0
2014-0331

Panie i panowie... Remake nadchodzi!

Panie i panowie... Remake nadchodzi! ...Tylko obie produkcje w lekko oświeżonej szacie graficznej, oraz możliwymi dodatkami.
Ponizej zamieszczam komentarz Deep Silver nt tej sprawy:

"Metro Redux. Pewnie o tym słyszeliście… nawet jeśli nie powinniście!

Moglibyśmy wystosować oświadczenie w stylu: „Nie komentujemy plotek i spekulacji” i udawać, że ten wyciek nie miał w ogóle miejsca. Takie teksty nudno się czyta. Jak również bardzo nudno się je pisze.

Tym razem zamierzamy więc skomentować plotki i spekulacje.

Czy Metro Redux jest prawdziwe?

Tak. Nigdy nie ukrywaliśmy, że 4A Games pragnie przenieść Metro na konsole najnowszej generacji.

Ale to, co wyciekło, pochodziło ze starej, wewnętrznej prezentacji. Zawiera kilka prawdziwych informacji, ale także wiele hipotetycznych pomysłów i materiałów będących place holderem.

(Uważni fani rozpoznają grafikę z pudełka gry, która pochodzi z oryginalnego rosyjskiego wydania powieści Metro 2033. A to „logo” jest starym logiem Metro 2033, w którym numer 2033 zastąpiono podtytułem Redux…)

Jak zapewne widzicie, nie jesteśmy jeszcze gotowi, by w pełni zaprezentować pierwszy next-genowy projekt studia 4A Games, ale przygotujemy stosowną zapowiedź na E3.

I uważamy, że rzeczywistość jest dużo bardziej ekscytująca niż przestarzałe materiały widoczne na slajdach, które wyciekły do sieci i nie możemy się doczekać, by się wami z nimi podzielić. Ale jeszcze nie teraz."
Powrót do listy
do góry Insignis
ZAMKNIJ
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeśli nie zgadzasz się na ich zapisywanie na Twoim urządzeniu, zmień ustawienia przeglądarki. Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie plików cookies.