22 / 02 / 2018
Wydawnictwo Insignis
Otwórz player w nowym oknie
Prawo do zemsty - Denis Szabałow

Książka

 

Trzecia powieść z cyklu Praw (Prawo do użycia siły, Prawo do życia) w ramach projektu Dmitrija Glukhovsky’ego Uniwersum Metro 2033.

 

Przeżył, wrócił do domu. I co go przywitało? Pustka! Cisza! Śmierć! Droga była długa, ale jeszcze nie dotarł do jej kresu. Ten, na kogo nikt nie czeka, kogo pozbawiono rodziny i przyjaciół, jest wprost stworzony do wojny. Daniła Dobrynin stracił dom i rodzinę. Nie ma nic… Poza celem. Celem, który musi osiągnąć za wszelką cenę.

„Siła ma słuszność wtedy, kiedy wykorzystuje się ją w dobrym celu. Silny człowiek to dobry człowiek. Ale dobro powinno mieć pięści Nie mamy już prawa do łaski i wybaczenia. Zostało nam tylko prawo do zemsty.”

Do powieści Prawo do zemsty dołączony jest wybór najlepszych opowiadań polskich fanów Uniwersum Metro 2033 – IV edycja konkursu.

do góry Insignis
ZAMKNIJ
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeśli nie zgadzasz się na ich zapisywanie na Twoim urządzeniu, zmień ustawienia przeglądarki. Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie plików cookies.