19 / 03 / 2018
Wydawnictwo Insignis
Otwórz player w nowym oknie
Piter - Szymun Wroczek
2012-0321

Zmiany na stronie

Przede wszystkim do końca tygodnia wprowadzamy małe zmiany i poprawiamy błędy:
- problem z cudzysłowami „” i spacjami przy wpisywaniu opowiadań
- wyróżnienie nowo dodanego opowiadania/rozdziału
- dodanie uprawnień dla moderatorów do usuwania

Na 7 kwietnia planujemy uruchomienie podstrony „Moderatorzy”, gdzie każdy z moderatorów forum albo tekst ów/grafik będzie mógł ogłaszać swoje komunikaty. Na tej podstronie będą też wypisani wszyscy moderatorzy łącznie z informacją co podlega ich moderacji. Rozszerzymy też informacje w profilach Użytkowników, poprosimy o podanie daty urodzenia i miejscowości. Moderatorów poprosimy o podanie imienia i nazwiska, będą to pola obowiązkowe, ewentualnie będzie możliwość opcji braku wyświetlania tych informacji.

Tydzień później czyli 14 kwietnia uruchomimy moduł „Gry”. Będzie to analogiczny moduł, który obecnie funkcjonuje dla książek, tylko będzie zawierał inne podstrony.
W kolejnym tygodniu uruchomimy moduł Galerii. Według nas brakowało takiej funkcjonalności gdzie moglibyśmy zamieszczać swobodnie zdjęcia z różnych wydarzeń. Do publikowania zdjęć w Galerii będą uprawnieni również moderatorzy.

Ostatnia zmiana to uruchomienie Chatu. Powinno to nastąpić z początkiem maja.
Tak w skrócie przedstawiają się zmiany, które będziemy sukcesywnie wprowadzać.

Na forum na te temat dyskutujemy tutaj.

Pozdrawiam,
Metro2033_admin

Powrót do listy
do góry Insignis
ZAMKNIJ
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeśli nie zgadzasz się na ich zapisywanie na Twoim urządzeniu, zmień ustawienia przeglądarki. Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie plików cookies.