21 / 01 / 2018
Wydawnictwo Insignis
Otwórz player w nowym oknie
Krucjata dzieci - Tullio Avoledo
2016-0811

Nowy konkurs wydawnictwa Insignis!

Nowy konkurs wydawnictwa Insignis!

Już 31 sierpnia do księgarń trafi powieść „Prawo do życia” Denisa Szabałowa, kontynuacja bestsellerowego „Prawa do użycia siły”. Fani Uniwersum Metro 2033 i miłośnicy militariów z niecierpliwością czekają, by powrócić do świata pełnego mutantów, anomalii i niewyjaśnionych zjawisk oraz poznać dalsze losy Daniły Dobrynina. Autor – pasjonat wojskowości – i tym razem postawił na stuprocentowy realizm przejawiający się w języku, taktyce oraz sprzęcie, którego używają bohaterowie, walcząc o prawo do życia.

 

Już dzisiaj przeczytaj początek znakomitej powieści Denisa Szabałowa. Zapraszamy do lektury całego pierwszego rozdziału pod linkiem: https://issuu.com/ins/docs/ds_pdz_pl_issuu/1.

Z okazji premiery powieści Szabałowa wydawnictwo Insignis ogłosiło wyjątkowy konkurs!

Stwórzcie filmik (minimum 1-minutowy), którego motywem przewodnim będzie powrót stalkera do domu, i prześlijcie plik lub link do filmu na kanale YouTube na adres: redakcja@metro2033.pl. Źródłem inspiracji może być dla was prolog oraz pierwszy rozdział powieści „Prawo do życia”, dostępny do przeczytania i pobrania tutaj: https://issuu.com/insignis/docs/ds_pdz_pl_issuu/1.

Autor najciekawszego filmiku otrzyma kamerę GoPro Hero+ LCD Full HD o wartości 845,99 zł. Wydawnictwo przyzna również 5 nagród pocieszenia w postaci egzemplarzy „Prawa do życia” Denisa Szabałowa.

Nagrania konkursowe można przesyłać do 29 sierpnia. Regulamin konkursu dostępny jest pod linkiem http://bit.ly/2aOdryi

Powrót do listy
do góry Insignis
ZAMKNIJ
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeśli nie zgadzasz się na ich zapisywanie na Twoim urządzeniu, zmień ustawienia przeglądarki. Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie plików cookies.