21 / 01 / 2018
Wydawnictwo Insignis
Otwórz player w nowym oknie
Mrówańcza - Rusłan Mielnikow

Książka

„Kiedy pierwszy raz usłyszałem tytuł Mrówańcza, zapytałem, pewnie podobnie jak i Wy: Co?!

A potem przeczytałem książkę i nie miałem żadnych wątpliwości. Dlatego, że mimo dziwnego tytułu, to mocna i sugestywna powieść. Z pewnością jedna z najlepszych w Uniwersum Metra 2033. Niepodobna do innych. Pasjonująca, a do tego mroczna i liryczna.”

                                                                                                          Dmitry Glukhovsky

„Wrak milionowego miasta, głównego ośrodka obwodu i okręgu, bramy Kaukazu, portu pięciu mórz…”

A pod nim nieukończone metro, z tymi nielicznymi mieszkańcami, którzy mieli szczęście przetrwać. Szczęście? Nieustanie nękani przez panów zniszczonego świata muszą stawić czoła nowemu zagrożeniu, którego już sama nazwa przyprawia o gęsią skórkę i budzi nocne koszmary.

Autor straszy, ale i oczarowuje.

 

„Ściana płomieni dokonała tego, z czym nie poradził sobie niedokończony kamienny mur: ogromne, szybko rozpalone ognisko skutecznie odcięło mutanty od ludzi. I stało się tak dlatego, że ktoś nie bał się jednym ruchem palca wznieść ścianę ognia i stać się jej częścią. Ktoś spłonął żywcem, dając innym szansę na ocalenie. Choćby maleńką, ale jednak.”

do góry Insignis
ZAMKNIJ
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeśli nie zgadzasz się na ich zapisywanie na Twoim urządzeniu, zmień ustawienia przeglądarki. Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie plików cookies.