20 / 03 / 2018
Wydawnictwo Insignis
Otwórz player w nowym oknie
Metro2034 - Dmitry Glukhovsky
2010-1202

Wygraj kubek od Przewodnika!

Wygraj kubek od Przewodnika!

Zaintrygowało mnie jedno z opowiadań. Poniżej zajdziecie jego krótką recenzję. Wymienię metrowy kubek za jego tytuł. Na emaile zatytułowane ‘Kubek od Przewodnika’ czekam pod adresem konkurs@metro2033.pl. Kto pierwszy prześle prawidłową odpowiedź ten wygrywa.

Recenzja:

Moce strony: sprawna i ciekawa charakterystyka postaci ( nieco przypominająca czołówkę filmu lub gry), stworzenie w stosunkowo krótkim czasie przekonujących sylwetek głównych bohaterów oraz szybkie wprowadzenie zaskakującego dodatkowego konfliktu (dość tajemniczego), opowiadanie rozpoczyna tzw. impact opening – czytelnik znajduje się w centrum akcji, koniec w stylu Szeherezady – nie sposób nie czekać na ciąg dalszy.

Obszary do rozwoju: fragmenty takie jak: ‘zrobiła wielkie oczy’ oraz ‘mutanty nie ustają’ zdecydowanie odbiegają od całościowego poziomu opowiadania, dodatkowo fragment poprzedzający ostatni dialog jest do poprawy – nie dodaje dynamizmu tylko męczy.

Pozdrawiam!

Przewodnik

Powrót do listy
do góry Insignis
ZAMKNIJ
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeśli nie zgadzasz się na ich zapisywanie na Twoim urządzeniu, zmień ustawienia przeglądarki. Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie plików cookies.