21 / 01 / 2018
Wydawnictwo Insignis
Otwórz player w nowym oknie
Metro2034 - Dmitry Glukhovsky
2010-1027

Oficjalne ogłoszenie wyników konkursu 20:33

Oficjalne ogłoszenie wyników konkursu 20:33

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie 20:33! To było naprawdę emocjonujące przeżycie. Punktualnie o 20:33 (wyznaczonej przez zsynchronizowany radiowo ze wzorcem czasu zegar) z jednego z naszych komputerów popłynął przez łącza pakiet danych, który zmaterializował się na Facebooku pod postacią notatki na naszej tablicy; krótko po nim nadeszło mnóstwo komentarzy. Ktoś musiał być pierwszy, ktoś musial nie zdążyć, ktoś miał łącze bez lagów, komuś zaciął się klawisz myszki, a ktoś trafił na mniej zatkaną sieć, mimo że wciąż dial-upuje na modemie US Robotics 33.6 Kbps. Koniec końców, lista 10 szczęśliwców przedstawia się następująco:

1. Anna Basara
2. Jan Wisniewski
3. Maciej Ingielewicz
4. Mirosław Cieleń
5. Bartosz Krajewski
6. Łukasz Karabowicz
7.Patryk Szablewski
8. Em Derisoris
9. Paweł Patelski
10. Paweł Wolak

Gratulujemy! Osoby tej listy prosimy o kontakt drogą mailową. W temacie maila wysłanym na adres konkurs@metro2033.pl proszę wpsiać "Facebook Kubek", a w treści swój adres. Maile proszę wysłać z kont stowarzyszonych z Facebookiem - to w celu weryfikacji tożsamości.

Dołączajcie do facebookowej strony facebook.com/metro2033pl! Warto!

Powrót do listy
do góry Insignis
ZAMKNIJ
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeśli nie zgadzasz się na ich zapisywanie na Twoim urządzeniu, zmień ustawienia przeglądarki. Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie plików cookies.