20 / 03 / 2018
Wydawnictwo Insignis
Otwórz player w nowym oknie
Metro2034 - Dmitry Glukhovsky
2010-1023

Rozwiązanie facebookowego konkursu Dlaczego 2033?

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w dyskusji „Dlaczego 2033?". Oczywiście racjonalnym uzasadnieniem tej daty, jak napisało wielu z Was, jest czas potrzebny na powstanie i okrzepnięcie podziemnego świata. Nam jednak chodziło o coś więcej. O symbolizm. O to, dlaczego akurat 2033, a nie 2035 czy 2029 – przecież kilka lat w jedną bądź w drugą stronę nie robi różnicy.

Ostatecznie postanowiliśmy nagrodzić dwie osoby. Książki „Metro 2034", jak tylko przyjdą do nas z drukarni w postaci egzemplarzy sygnalnych (najprawdopodobniej na początku przyszłego tygodnia) prześlemy do:

RADOSŁAWA KARASIŃSKIEGO (za fajny pomysł z duchami Goecji – symbolizm 33. ducha, Gaapa, rzeczywiście trafia do wyobraźni)

oraz

PAWŁA NOWIKA (bardzo ładna interpretacja liczby 33, brawa za arsen, ale nie kupujemy pentagramu – kąt obrotu, który prowadzi od jego „dobrej" do złej „wersji", to 36 stopni, nie 33 – nieprawdaż?)

Wyżej wymienione osoby prosimy o skontaktowanie się z wydawnictwem Insignis drogą e-mailową (biuro@insignis.pl).

Zwycięzcom gratulujemy!

Powrót do listy
do góry Insignis
ZAMKNIJ
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeśli nie zgadzasz się na ich zapisywanie na Twoim urządzeniu, zmień ustawienia przeglądarki. Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie plików cookies.