21 / 01 / 2018
Wydawnictwo Insignis
Otwórz player w nowym oknie
Krucjata dzieci - Tullio Avoledo
Metro2033 Metro2033 Metro Last Light
Futu.re Witajcie w Rosji Dzielnica obiecana Otchłań FB
Gadżety Metro Game Konkurs literackiGadżety

Aktualności

Administratorów | Moderatorów

Portal Metro 2033

Podstawowe funkcjonalności

Portal Metro 2033 Uniwersum składa się z dwóch komplementarnych działów:

- Informacje na temat książek, autora, świata opisanego

Strefa Wydawnictwa w której przedstawiamy idee Metro 2033 Uniwersum oraz sylwetki pisarzy tworzących w jej ramach. Tylko tu, klikając w okladkę powieści, możecie zapoznać się z fragmentami książek zamieszczonymi przed oficjalną premierą, dostępne są one trzech formatach – mp3, pdf oraz tekstu na stronie.

Tu znajdziecie aktualności, które pomogą Wam śledzić ważne wydarzenia w świecie Metro 2033.

Konkursy:  Każdemu publikowanemu fragmentowi towarzyszy związany z nim konkurs. Spośród osób, które prawidłowo odpowiedzą na pytanie wylosujemy 5 zwycięzców, których nagrodzimy upominkiem niespodzianką.  


- Strefa Użytkownika

Strefa użytkownika przeznaczona jest dla wszystkich którzy zechcą podjąć wyzwanie i dołączyć do Naszej postnuklearnej społeczności zakładając swój profil. Tylko zalogowany użytkownik otrzyma pełny dostęp do wszystkich zakamarków tego świata. Może komunikować się z pozostałymi użytkownikami poprzez forum lub czat, zamieszczać komentarze.

Na portalu Metro 2033 Uniwersum każdy może założyć własny profil, na którym będzie mógł zamieszczać swoje grafiki i teksty – recenzje, szkice, opowiadania, powieści. Będą one podlegały ocenie innych gości portalu. Na tej podstawie utworzymy ranking najbardziej popularnych grafik i tekstów. Będziemy go publikować na stronie głównej. Mamy nadzieję, że wśród zamieszczanych prac znajdą się takie, które będą mogły zostać wydane pod marką Metro 2033 Uniwersum i staną się polską odpowiedzią na fenomen Metra 2033.

do góry Insignis