Metro
2033
Wojny

Mobilna strategia turowa oferująca graczowi otwartą strukturę świata. Gra opiera się na bestsellerowej powieści Dmitrija Glukhovsky’ego – Metro 2033.

Metro 2033: Wojny już dostępne!

Już dziś rozpocznij walkę o przetrwanie w krwawym świecie moskiewskiego metra! Zbuduj podziemne państwo, z którego potęgą wszyscy będą musieli się liczyć. Nie pozwól, by zaskoczył Cię globalny konflikt!

Wersja na Windows Phone chwilowo niedostępna.

Metro 2033: Wojny to mobilna strategia turowa oferująca graczowi otwartą strukturę świata. Jest pierwszą grą mobilną opierającą się na bestsellerowej powieści Dmitrija Glukhovsky’ego - Metro 2033.

Gwałtowna eskalacja globalnego konfliktu doprowadziła do wymiany jądrowej między światowymi potęgami i ich satelitami. Pomimo doktryny wzajemnie gwarantowanego zniszczenia, głęboko w sieciach metra różnych miast, kilku tysiącom ludzi udało się przeżyć. Jesteśmy zmuszeni walczyć o przetrwanie rywalizując ze sobą oraz odpierając nieustanne ataki zmutowanych roślin i zwierząt.

Twoim celem jest zebranie środków niezbędnych do przeżycia, odparcie ataków mutantów, odkrycie i zdobycie nowych stacji metra za pomocą uzbrojonych jednostek najemników. Musisz zbudować urządzenia potrzebne na stacjach, nawiązać stosunki dyplomatyczne z sąsiadami i podtrzymać gospodarkę swojego małego państwa podziemnego.

W Grze Znajdziesz:

189 stacji metra

możesz na nich handlować, walczyć, a nawet zamieszkać;

25 typów jednostek

najemników i wrogów z indywidualnymi umiejętnościami walki;

Turowe walki

z szerokim wyborem taktyk, które doprowadzą Cię do zwycięstwa;

24 frakcje,

z większością których możesz walczyć lub nawiązać kontakty dyplomatyczne;

20 różnych budynków

do postawienia na Twoich stacjach;

Ponad 75 misji

i zadań.

Dzięki mrocznej historii, ambientowej ścieżce dźwiękowej i ciągłej walce o przetrwanie w niebezpiecznym świecie, pogrążysz się w postapokaliptycznym klimacie Metro 2033.

Aktualności

Zapowiedzi Metro 2033: Wojny

Zapowiedzi Metro 2033: Wojny

Niezwykle wyczekiwana premiera polskiej wersji TBS w Uniwersum Metro 2033 zbliża się wielkimi krokami! Przeczytaj zapowiedzi na portalach dla graczy i pasjonatów postapokaliptycznej przygody!

Czytaj Więcej

Recenzje

Walcz o metro gdziekolwiek jesteś!

Maciej "Sakwan" Solawww.maciejsola.pl

Moskiewskiemu metru ponownie zagraża niebezpieczeństwo. W do tej pory odizolowanym od tuneli bunkrze wybucha epidemia. Ekspedycja naukowców wysłana na poszukiwanie składników niezbędnych do wytworzenia leku przepada gdzieś w mrokach metra. Jej śladem rusza kolejna, tym razem dowodzona przez gracza. Uzbrojona po zęby i gotowa wprowadzić swoje rządy w metrze, byleby odnaleźć zaginionych.

Czytaj Więcej