Wyniki pierwszego quizu z UM2033

5.06.2018 Podczas weekendu 18-20 maja odbyła się następna edycja Pyrkonu, a w trakcie niej planowany już od dłuższego czasu – konkurs wiedzy z Uniwersum Metro 2033!

Z racji sporej ilości chętnych i ograniczonego czasu, konkurs odbył się w systemie drużynowym, z ośmioma 3-osobowymi drużynami. Z 200 gotowych pytań wykorzystaliśmy zaledwie około 60. Przy następnej nadarzającej się okazji, gdy dojdzie do zgrupowania fanów Metro 2033, chętnie zorganizujemy następny quiz.

Główną nagrodą (oprócz konwentowej waluty) jest umieszczenie zwycięzców jako postaci w nadchodzącej powieści Roberta J. Szmidta – »Riese«. Podczas czytania będziecie mogli szukać następujących bohaterów: Leo, Cyrkiel, Kocaj. Gratulacje!

Sama drużyna tak dobrze odpowiadała na wszystkie pytania, że w połowie zaplanowanego czasu miała miażdżącą przewagę nad resztą. Została zatem wycofana z konkursu po zapewnieniu, iż zdobyli pierwsze miejsce. Po skończeniu się czasu i sprawdzeniu punktów – wyklarowała się także druga drużyna, zdecydowanie nad resztą pozostałych. Z kolei mimo wielu pytań dogrywkowych nie udało się określić trzeciego miejsca na podium. Trafiły na nie ex aequo dwie ekipy.

Dzięki wszystkim za wspólną zabawę i do zobaczenia w przyszłości!
Antura

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz